YOUR PROFESSIONAL PARTNER
WITH BUYING HORSES
IN POLAND

+48 608 310 313

sporthorsepremium@gmail.com

YOUR PROFESSIONAL PARTNER
WITH BUYING HORSES
IN POLAND

Our company is experienced in working in equestrian world which allows us to provide the highest quality services in purchase and sale sport horses. Using our riding skills that we have developed over the years, we are able to perfectly match a horse to a rider and make sure he is 100% satisfied with his purchase. Over the years, we’ve created a contact network and learnt how to help you go through the quite complicated process of moving around the equestrian world in Poland. We’ve done it all to match the skills and ambitions of our customers and help them in finding the perfect horse for them or to help them in selling one.

WHO DO WE WORK WITH?

PRIVATE INDIVIDUALS

We strive to find a horse for every future or active rider at every training level. If you are looking for a horse tailored to your needs, you've come to the right place! Write to us what kind of horse you are looking for or look at the horses in our catalogue. We can help you!

BREEDERS

If you are a Breeder and want to sell your horse, we can professionally help you improve his sport classification and speed up the sale process. We offer a horse training, and after that, our business contacts simplify and accelerate sales.

RIDERS

If you are a rider and you need help in selling your horse - we can help you by connecting you with potential customers interested in buying your horse. Just contact us and send us a video with a description of your horse's temperament and training level and we will do the rest!

SERVICES

HORSES FOR SALE

We offer the highest quality horses for sale, at different levels of training in two disciplines: jumping and dressage. We qualify the mounts appearing on the site as Premium horses. All classifications of our horses fully reflect the actual state in terms of training, temperament and health.

HORSE SALE ASSISTANCE

If you want to sell your horse professionally, effectively and quickly - you've come to the right place. We have extensive facilities for selling horses in Poland and abroad. We use the most effective sales methods to meet the expectations of every potential customer, both before and after the transaction.

HORSES PURCHASE ASSISTANCE

We will guide you through all the stages related to buying a horse step by step. From picking you up from the airport / train station, by selecting and seeing all the horses that are potentially interesting for you, we will end up helping you organize the final paperwork and transport to your stable.

HORSES & RIDERS TRAINING

I provide individual training, both strictly dressage and dressage for jumping. I organize consultations and individual training both in Warsaw and throughout Poland.

SOLD HORSES

Polecam z całego serduszka! Nie owijają w bawełnę, dobrze doradzą i na pewno idealnie dopasują konia do przyszłego właściciela. TAK TRZYMAĆ!

Karolina Marszałek

AMERIGO

Zakup konia z firmą Sporthorse Premium to czysta przyjemność! Począwszy od sprawnie przygotowanej oferty, poprzez pomoc w wyborze aż do chwili transportu wymarzonego konia do stajni. Wszystko dopełnione profesjonalnym treningiem konia i jeźdźca. Z całego serca polecam współpracę!

Karolina Kłos

ASSANI

Miałam przyjemność zarowno sprzedać jak i kupić konia przy wsparciu Sport Horse Premium.Polecam każdemu ! Osoby z Tej firmy posiadają ogromną wiedzę, doświadczenie i naturalne wyczucie. Opieka nad koniem, ocena jego potencjału, dobór temperamentu konia do jeźdźca, wszystko to z wielka dbałością i uwagą na dobro zwierzęcia. Ja im po prostu zaufałam. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc. Zosiu, Stasiu jesteście niezastąpieni !

AGNIESZKA MARKIEWICZ

TOPAZ

Dziękuje za profesjonalna pomoc w znalezieniu idealnego konia do nauki dla dzieci:) Polecam!

MARIKA SŁOWIŃSKA

TOPAZ

Trafiłam na Zosię zupełnie przypadkowo, od początku był z nią bardzo dobry kontakt, wiele dowiedziałam się o koniach, które miałam sprawdzać wiec byłam przygotowana na wszystko. Pokazała mi konia, który nie był  ogłoszony ale bardzo dobry dla mnie i towarzyszyła mi przez cały czas kiedy zastanawiałam się nad jego kupnem. Nie mogłam być niestety przy badaniu kupno-sprzedaż konia, Zosia jednak była obecna i zdawała szczegółowa relacje. Przy odbiorze konia wszystko dopięte na ostatni guzik łącznie z derką i sesją! Bardzo się cieszę ze nasza współpraca nie skończyła się na kupnie konia a trwa do tej pory i wiem ze zawsze mogę z nią porozmawiać o bieżących sprawach dotyczących konia! Jednym słowem bardzo polecam!

ALEKSANDRA CZAJKA

COGITA

Mówi się, że trzeba gonić za marzeniami, moim zdaniem z firmą Sport Horse Premium można za nimi nawet pogalopować i je po prostu złapać. Profesjonalna obsługa od pierwszej myśli o zakupie konia po dumę z posiadania tego jednego, jedynego. Dzięki wiedzy, intuicji, ogromnemu doświadczeniu Zosi Bukowskiej, udało się połączyć pozornie niepasujące do siebie puzzle-jeźdźca amatora i czterokopytnego sportowca w przepiękny obraz. Analiza osobowości człowieka i konia, pary, którą Zosia podjęła się stworzyć, była tak trafna, że zakup Charliego pozbawiony był jakichkolwiek wątpliwości. Dzięki Sport Horse Premium jestem dzisiaj właścicielką cudownego, niepowtarzalnego konia przyjaciela oraz żywym dowodem na to, że „ Największe szczęście w świecie, na końskim leży grzbiecie.” Z całego serca dziękuję i polecam wszystkim.

MAGDALENA JANKOWSKA

Checkpoint Charly

Znalezienie właściwego konia to nie lada wyzwanie. Momenty niepewności i zwątpienia pojawiały się niemal na każdym etapie poszukiwań. Na szczęście dzięki profesjonalnemu zaangażowaniu firmy Sport Horse Premium , niemożliwe stało się możliwe. Ogromna cierpliwość i zaangażowanie firmy rozwiały wszelkie wątpliwości i utwierdziły mnie w przekonaniu, że wreszcie odnalazłam tak długo wyczekiwanego i poszukiwanego czterokopytnego towarzysza

EWA KASPRZYCKA

PORTOFINO

Polecam każdemu kto chce mieć parę idealną. Dopasowanie konia do jeźdźca na najwyższym poziomie. Marysia i Gosia genialnie dogadują się z Dolce Vita zwana już Dolcią. Profesjonalne podejście do klienta, rzetelnie przedstawiony rumak, nieoceniona pomoc przy zakupie. polecam serdecznie

ALEKSANDRA SZWAJCZEWSKA

DOLCE VITA

Bardzo gorąco polecam współpracę z Zosią, jest osobą bardzo cierpliwą, pomocną i dzięki niej znalazłam swojego wymarzonego konia. Wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane, zdecydowanie godna zaufania osoba, z którą do dzisiaj mam przyjemność trenować.

LENA ŻUK

ZINEDINE

Bardzo dziękuję Zosi Bukowskiej za profesjonalną pomoc w znalezieniu konia oraz wsparcie i opiekę podczas finalizowania transakcji. Gorąco polecam!

MARIANNA PARCEL

KRACK C

Współpraca z Panią Zosia to czysta przyjemność, jest bardzo wspierająca i widać że zależy jej na jak najlepszym dobraniu konia do jeźdźca, bardzo dziękuję i gorąco polecam

OLA KASPRZYSZAK

HAPPY ROCKET

Dzięki Pani Zosi znalazłam swojego pierwszego konia, ujęłam swoje preferencje co do wymarzonego konia. Koń którego mi Pani zaproponowała okazał się tym jedynym .JEST TAKI JAKIEGO WŁAŚNIE CHCIAŁAM. Pojechałam na oględziny na koniec Polski, po oględzinach był już mój. Wielkiee dzięki !  Następnym razem jak będę szukać Afterkowi do towarzystwa to tylko tutaj.

JOANNA PRANSZKE

AFTER MIDNIGHT

Z całego serca polecam współpracę ze Sport Horse Premium. Zadzwoniłam do Zosi całkiem przypadkiem – byłam zmęczona przeglądaniem ciagle tych samych ogłoszeń, dzwoniąc do potencjalnych właścicieli nie wiedziałam o co pytać, na co zwracać uwagę, kiedy powinna zapalić się czerwona lampka. Już po pierwszej rozmowie z Zosią wiedziałam, ze jest osoba, której potrzebuje – pełen profesjonalizm, rzetelność, skupienie na kliencie i jego potrzebach. Zosia przede wszystkim potrafi słuchać i czytać miedzy wierszami – chyba dzięki temu udaje jej się stworzyć tak zgrane pary  Podczas Naszej współpracy mogłam liczyć na wsparcie, zrozumienie, wyczerpujące odpowiedzi na najbardziej błahe pytania. Czułam się cudownie zaopiekowana podczas całego procesu poszukiwań, badań, zakupu, transportu, a nawet już po tym, gdy Accorn do mnie przyjechał. Jestem pewna, że gdyby nie współpraca ze Sport Horse Premium nie spełniałabym swojego największego marzenia.

JULIA KOBYLARCZYK

ACCORN

Bez Was nigdy bym nie znalazła takiego cudownego konia jak Eden, idealny pod każdym względem.

Pod każdym względem. Dziękuje Sport Horse Premium !

LENA SŁOMKO

EDEN

Pani Zofia Bukowska pomogła w znalezieniu konia dla mnie. Od czerwca do września oglądałyśmy kilka koni które odpowiadały moim oczekiwaną. Pani Zosia zawsze wysłuchiwała moich próśb co do konia i uczestniczyła w wszystkich poszukiwaniach angażując się w odpowiedni wybór. Ostatecznie znalazłam konia który jest idealny dla mnie. Jestem za to jej ogromnie wdzięczna.

ŁUCJA GRZEBIELUCHA

DON BIJOU ZW

Bardzo dziękuje pani Zosi za znalezienie mojego wymarzonego konia. Przy odbiorze konia wszystko dopięte na ostatni guziki łącznie z derką !! Bardzo się cieszę że nasza współpraca trwa dalej. Jeszcze raz dziękuje i z całego serca polecam !

ŁUCJA BRONIAREK

CINDIRELLA

CONTACT

+48 608 310 313

sporthorsepremium@gmail.com

CONTACT

    EN