ABOUT ME

sport horse premium

ZOSIA AGNIESZKA BUKOWSKA

I am the founder and lifeblood of the Sport Horse Premium brand. During many years of my activity in the equestrian world, I have gained extensive experience in working with horses. I worked as a rider and competitor in one of the largest professional dressage stables in Poland. I was a manager and dressage trainer in the jumping team. I have dealt with horses since I was a child, my parents instilled in me a passion that I consistently develop. I have extensive knowledge in the field of professional riding. In addition to my riding skills, I have broad knowledge of advertising, marketing and promoting horses on websites. I am a kind of creator of the virtual image of horses. For years, I was promoting a brand training horses and riders. It gave me great knowledge about working in Internet structures and social networks as well as the ability to work with demanding clients from the highest shelf. In my work, I combine training and riding experience, which allows for a perfect recognition of the mutual needs of a horse and rider, and thus - the perfect ability to match them. When working on selling a horse, I think that the ability to promote and improve its image in the media, which increases its value, makes me a professional at the highest level with whom it’s great to cooperate.

What can I do for you if you want to buy a horse?

Lata doświadczeń w strefie kupna i sprzedaży koni sprawiły, że cały proces nie stanowi dla nas tajemnic, a największą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa kupującego. Nie ma chyba osoby w świecie jeździeckim, która nie słyszała historii mrożących krew w żyłach o kupowaniu koni, które po przyjeździe do nowego domu okazywały się być chore, problematyczne, zupełnie inne niż koń, którego oglądano u sprzedającego. Właśnie takie sytuacje sprawiły, że postanowiłam umożliwić Państwu wykorzystanie naszych umiejętności. „Co mogę dla Ciebie zrobić” najlepiej określa prześledzenie procesu kupna konia pod naszym patronatem:

KROK 1

Po pierwsze osoba zgłaszająca się do nas z chęcią nabycia konia swoich marzeń dokładnie określa swoje preferencje względem wierzchowca, ale również opisuje swoje umiejętności i ocenia ambicje.

Następnie kontaktujemy się z Tobą, by dopytać o szczegóły, poznać Cię bliżej, a w konsekwencji podsunąć ewentualne sugestie.

KROK 2

W bazie koni, którymi w danym momencie dysponujemy poszukujemy konia odpowiadającego ustalonym kryteriom. Jeżeli takowego w danej chwili w niej nie ma, rozpoczynamy proces poszukiwań nowych koni, które możemy do tej bazy włączyć.

Każdy koń, który potencjalnie mógłby do bazy trafić podlega głębokiej weryfikacji. Pod lupę bierzemy również opinię sprzedającego.

KROK 3

Początkowo docieramy do wszystkich informacji o przeszłości konia, sprawdzamy jego osiągnięcia, opinię wśród osób mających z nim do czynienia, wreszcie do weryfikacji powodów ewentualnych przerw w startach, a także sprawdzamy informacje pod kątem przebytych kontuzji z przeszłości.

Jeżeli do tego momentu wszystko jest klarowne i nie budzi naszych wątpliwości umawiamy się ze sprzedającym na spotkanie w celu sprawdzenia konia przez jednego z naszych kompetentnych jeźdźców.

KROK 4

Dopiero po tak głębokiej analizie otrzymujesz od nas informację o koniach potencjalnie spełniających Twoje oczekiwania.

Towarzyszymy Ci w wizycie u sprzedającego uprzednio pomagając ustalić dogodne terminy. W Twojej obecności zadajemy wszystkie te pytania, o których Ty w emocjach mógłbyś zapomnieć.

Ostateczny wybór zawsze należy do Ciebie, a my nie spoczniemy dopóki nie będziesz w pełni zadowolony.

Jeżeli dokonasz wyboru konia nasza rola w przedsięwzięciu się nie kończy.

KROK 5

Wszystkie konie przechodzące przez nasze ręce są szczegółowo badane przez zaufanego, doświadczonego lekarza weterynarii. W razie potrzeby wyniki są konsultowane ze specjalistami w danej dziedzinie. Pod uwagę bierzemy jedynie konie, które na tym etapie dostały zielone światło od specjalisty.

Pomagamy również w ustaleniu warunków umowy w taki sposób, by jej treść była klarowna i zawierała wszystkie istotne dla stron kwestie.

KROK 6

Dopiero po podpisaniu umowy i załadunku konia do przyczepy my możemy odetchnąć z ulgą wiedząc, że po raz kolejny wypełniliśmy sumiennie nasze zadanie, a Ty możesz się cieszyć najlepszym z możliwych zakupów konia i budować nową relację.

What can I do for you if you want to sell a horse?

Chcąc sprzedać konia napotykamy na szereg problemów. Internet pęka w szwach od ogłoszeń, a kupujący są coraz bardziej świadomi czyhających na nich zagrożeń i podchodzą do sprzedającego z dużą nieufnością i rezerwą. Dodatkowo wydawałoby się, że wartość konia jest wypadkową jego umiejętności, zdrowia, wyglądu, osiągnięć i charakteru. Tymczasem okazuje się, że rynek pozwala na subiektywną ocenę i nie dysponujemy kluczem pozwalającym oszacować faktyczną wartość konia.

KROK 1

Chcąc współpracować z nami musisz zaufać tylko jednej firmie, sprawdzonej, z doświadczeniem w sprzedaży i kontakcie z klientem. Jako specjaliści w sprzedaży koni jestem w stanie sprawdzić walory Twojego wierzchowca i w ten sposób dostrzec aspekty, które często umykają nawet najbardziej wprawionym w bojach koniarzom.

KROK 2

Często zdarza się również, że po poznaniu Twojego konia jesteśmy w stanie zasugerować współpracę z profesjonalistami, która ma na celu poprawienie cech liczących się w sprzedaży, stwarzając tym samym możliwość podniesienia wartości wierzchowca.

KROK 3

Wszyscy wiemy, że liczy się pierwsze wrażenie, dlatego tak bardzo ważne są zdjęcia naszego konia, którego chcemy ogłaszać. Pomagamy w przygotowaniu profesjonalnej sesji zdjęciowej i wykonaniu prawidłowych ujęć, dzięki którym Twój koń zaprezentuje swój prawdziwy potencjał.

KROK 4

Cały proces naszej współpracy przebiega na bardzo jasnych zasadach ustalonych już przy pierwszym spotkaniu. To my docieramy do klienta, zdejmujemy tym samym z Ciebie obowiązek odbierania telefonów i odpowiadania na niezliczoną ilość trudnych pytań. To my jesteśmy obecni przy oględzinach konia. To na naszych barkach spoczywa takie dopasowanie potencjalnego kupującego do konia, by czas poświęcony na próbną jazdę nie był stracony ani dla jednej, ani drugiej strony.

KROK 5

Umowa, którą kupujący podpisuje ze sprzedającym jest bardzo szczegółowa i klarowna, dzięki czemu nie ma mowy o niedomówieniach i niespodziankach po sprzedaży. Warunki umowy są ustalane z obiema stronami przed jej podpisaniem.

Reklama i marketing

Istnieje również możliwość zamówienia odrębnej usługi polegającej na wypromowaniu ogłaszanego konia i dotarciu do potencjalnych kupców. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie wizerunku Twojego wierzchowca, skrupulatny i rzeczowy opis jego umiejętności i charakteru, wyeksponowanie jego walorów w taki sposób, by nie był jednym z setek tysięcy koni w internecie. Doskonale orientujemy się w specyfice źródeł dystrybucji ogłoszeń o koniach. Znając możliwości Twojego konia nakreślamy profil potencjalnego kupca. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpowszechnić informację o Twoim koniu w odpowiednich miejscach i dotrzeć bezpośrednio do osób faktycznie nim zainteresowanych.

What do you gain by working with Sport Horse Premium?

1. Full graphic, photographic and marketing setting for your horse at the highest level, then visible in social media and on our website.
2. Confidence that you are putting yourself in the hands of a professional.
3. Accelerating sales by reaching more customers using proven and specific methods.
4. Not having to worry about numbers of tasks related to customer search and sales.
5. Thanks to the mass of satisfied customers, you join a structure working for your success. A person buying a horse from you knows that thanks to Sport Horse Premium they will be satisfied with their purchase. This is confirmed by a large group of customers who have trusted us.
6. You use ready-made solutions and our sales experience transforming it into your success.

With horse riding enthusiasts just like you. At the same time, we are both professionals and enthusiast of our job. Over the years of work in horse riding, I have developed a network of contacts and tools to help me attract clients. I have developed a commercial network that makes it easier for me to fine-tune my horse sales orders. Through operations I do with my team, horses become more beautiful and attractive in the eyes of the customers who buy them. My partners are excellent photographers and people professionally involved in promotion on Google, Instagram, Facebook and YouTube. All this proven marketing group will be used only for your benefit.

How to cooperate with me?

It is very easy. Any form of contact (email, telephone) is sufficient.

PARTNERS

EN