O MNIE

sport horse premium

ZOSIA AGNIESZKA BUKOWSKA

Jestem założycielką i siłą napędową marki Sport Horse Premium. Podczas długoletniej aktywności w świecie jeździeckim, zdobyłam ogromne doświadczenie w pracy z końmi. Pracowałam jako jeździec i zawodnik w jednej z największych, profesjonalnych stajni ujeżdżeniowych w Polsce. Następnie byłam menedżerem i trenerem ujeżdżeniowym w teamie skokowym. Z końmi miałam do czynienia od dziecka, rodzice zaszczepili we mnie pasję, którą konsekwentnie rozwijam. Posiadam rozległą wiedzę w zakresie profesjonalnego jeździectwa. Doświadczenie trenerskie pozwala mi bezbłędnie ocenić jakiego konia potrzebujesz przez pryzmat Twoich zdolności. Jednocześnie umiejętności jeździeckie pozwalają mi zweryfikować umiejętności, predyspozycje i doświadczenie konia. Szerokie znajomości w świecie jeździeckim pozwalają mi dotrzeć do osób, które konia dobrze znają i zasięgnąć niezależnej opinii na jego temat, a także dowiedzieć się o jego doświadczeniach z przeszłości. Ponieważ jestem profesjonalistką zwracam ogromną uwagę na zdrowie wierzchowa i w tej materii podpieram się wiedzą i zdaniem najlepszych lekarzy weterynarii, z którymi jestem w stałej współpracy. Za cel stawiam sobie profesjonalne prowadzenie mojej firmy, a przewodnimi cechami marki godnej polecenia jest dla mnie uczciwość, szczerość i przejrzystość. Dlatego zakup Twojego konia ze mną jest najbezpieczniejszą formą nabycia wierzchowca.

Co mogę dla Ciebie zrobić, jeżeli chcesz kupić konia?

Lata doświadczeń w strefie kupna i sprzedaży koni sprawiły, że cały proces nie stanowi dla nas tajemnic, a największą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa kupującego. Nie ma chyba osoby w świecie jeździeckim, która nie słyszała historii mrożących krew w żyłach o kupowaniu koni, które po przyjeździe do nowego domu okazywały się być chore, problematyczne, zupełnie inne niż koń, którego oglądano u sprzedającego. Właśnie takie sytuacje sprawiły, że postanowiłam umożliwić Państwu wykorzystanie naszych umiejętności. „Co mogę dla Ciebie zrobić” najlepiej określa prześledzenie procesu kupna konia pod naszym patronatem:

KROK 1

Po pierwsze osoba zgłaszająca się do nas z chęcią nabycia konia swoich marzeń dokładnie określa swoje preferencje względem wierzchowca, ale również opisuje swoje umiejętności i ocenia ambicje.

Następnie kontaktujemy się z Tobą, by dopytać o szczegóły, poznać Cię bliżej, a w konsekwencji podsunąć ewentualne sugestie.

KROK 2

W bazie koni, którymi w danym momencie dysponujemy poszukujemy konia odpowiadającego ustalonym kryteriom. Jeżeli takowego w danej chwili w niej nie ma, rozpoczynamy proces poszukiwań nowych koni, które możemy do tej bazy włączyć.

Każdy koń, który potencjalnie mógłby do bazy trafić podlega głębokiej weryfikacji. Pod lupę bierzemy również opinię sprzedającego.

KROK 3

Początkowo docieramy do wszystkich informacji o przeszłości konia, sprawdzamy jego osiągnięcia, opinię wśród osób mających z nim do czynienia, wreszcie do weryfikacji powodów ewentualnych przerw w startach, a także sprawdzamy informacje pod kątem przebytych kontuzji z przeszłości.

Jeżeli do tego momentu wszystko jest klarowne i nie budzi naszych wątpliwości umawiamy się ze sprzedającym na spotkanie w celu sprawdzenia konia przez jednego z naszych kompetentnych jeźdźców.

KROK 4

Dopiero po tak głębokiej analizie otrzymujesz od nas informację o koniach potencjalnie spełniających Twoje oczekiwania.

Towarzyszymy Ci w wizycie u sprzedającego uprzednio pomagając ustalić dogodne terminy. W Twojej obecności zadajemy wszystkie te pytania, o których Ty w emocjach mógłbyś zapomnieć.

Ostateczny wybór zawsze należy do Ciebie, a my nie spoczniemy dopóki nie będziesz w pełni zadowolony.

Jeżeli dokonasz wyboru konia nasza rola w przedsięwzięciu się nie kończy.

KROK 5

Wszystkie konie przechodzące przez nasze ręce są szczegółowo badane przez zaufanego, doświadczonego lekarza weterynarii. W razie potrzeby wyniki są konsultowane ze specjalistami w danej dziedzinie. Pod uwagę bierzemy jedynie konie, które na tym etapie dostały zielone światło od specjalisty.

Pomagamy również w ustaleniu warunków umowy w taki sposób, by jej treść była klarowna i zawierała wszystkie istotne dla stron kwestie.

KROK 6

Dopiero po podpisaniu umowy i załadunku konia do przyczepy my możemy odetchnąć z ulgą wiedząc, że po raz kolejny wypełniliśmy sumiennie nasze zadanie, a Ty możesz się cieszyć najlepszym z możliwych zakupów konia i budować nową relację.

Co mogę dla Ciebie zrobić, jeżeli chcesz sprzedać konia ?

Chcąc sprzedać konia napotykamy na szereg problemów. Internet pęka w szwach od ogłoszeń, a kupujący są coraz bardziej świadomi czyhających na nich zagrożeń i podchodzą do sprzedającego z dużą nieufnością i rezerwą. Dodatkowo wydawałoby się, że wartość konia jest wypadkową jego umiejętności, zdrowia, wyglądu, osiągnięć i charakteru. Tymczasem okazuje się, że rynek pozwala na subiektywną ocenę i nie dysponujemy kluczem pozwalającym oszacować faktyczną wartość konia.

KROK 1

Chcąc współpracować z nami musisz zaufać tylko jednej firmie, sprawdzonej, z doświadczeniem w sprzedaży i kontakcie z klientem. Jako specjaliści w sprzedaży koni jestem w stanie sprawdzić walory Twojego wierzchowca i w ten sposób dostrzec aspekty, które często umykają nawet najbardziej wprawionym w bojach koniarzom.

KROK 2

Często zdarza się również, że po poznaniu Twojego konia jesteśmy w stanie zasugerować współpracę z profesjonalistami, która ma na celu poprawienie cech liczących się w sprzedaży, stwarzając tym samym możliwość podniesienia wartości wierzchowca.

KROK 3

Wszyscy wiemy, że liczy się pierwsze wrażenie, dlatego tak bardzo ważne są zdjęcia naszego konia, którego chcemy ogłaszać. Pomagamy w przygotowaniu profesjonalnej sesji zdjęciowej i wykonaniu prawidłowych ujęć, dzięki którym Twój koń zaprezentuje swój prawdziwy potencjał.

KROK 4

Cały proces naszej współpracy przebiega na bardzo jasnych zasadach ustalonych już przy pierwszym spotkaniu. To my docieramy do klienta, zdejmujemy tym samym z Ciebie obowiązek odbierania telefonów i odpowiadania na niezliczoną ilość trudnych pytań. To my jesteśmy obecni przy oględzinach konia. To na naszych barkach spoczywa takie dopasowanie potencjalnego kupującego do konia, by czas poświęcony na próbną jazdę nie był stracony ani dla jednej, ani drugiej strony.

KROK 5

Umowa, którą kupujący podpisuje ze sprzedającym jest bardzo szczegółowa i klarowna, dzięki czemu nie ma mowy o niedomówieniach i niespodziankach po sprzedaży. Warunki umowy są ustalane z obiema stronami przed jej podpisaniem.

Reklama i marketing

Istnieje również możliwość zamówienia odrębnej usługi polegającej na wypromowaniu ogłaszanego konia i dotarciu do potencjalnych kupców. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie wizerunku Twojego wierzchowca, skrupulatny i rzeczowy opis jego umiejętności i charakteru, wyeksponowanie jego walorów w taki sposób, by nie był jednym z setek tysięcy koni w internecie. Doskonale orientujemy się w specyfice źródeł dystrybucji ogłoszeń o koniach. Znając możliwości Twojego konia nakreślamy profil potencjalnego kupca. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpowszechnić informację o Twoim koniu w odpowiednich miejscach i dotrzeć bezpośrednio do osób faktycznie nim zainteresowanych.

Co zyskujesz współpracując ze Sport Horse Premium ?

1. Pełną oprawę graficzną, fotograficzną i marketingową swojego konia na najwyższym poziomie, widoczną potem w mediach społecznościowych i na naszej stronie.
2. Pewność, że oddajesz się w ręce profesjonalisty
3. Przyśpieszenie sprzedaży poprzez docieranie do większej ilości klientów za pomocą sprawdzonych i sprecyzowanych metod.
4. Zdjęcie sobie z głowy masy zadań związanych z poszukiwaniami klienta i sprzedażą.
5. Dzięki rzeszy zadowolonych klientów włączasz się w strukturę pracującą na Twój sukces. Osoba kupująca konia od Ciebie wie, że dzięki Sport Horse Premium będzie zadowolona z zakupu. Potwierdza to już większa grupa klientów którzy nam zaufali.
6. Korzystasz z gotowych rozwiązań i naszego doświadczenia w sprzedaży przekształcając to na Twój sukces.

Z pasjonatami jeździectwa, takimi jak Ty. Jesteśmy jednocześnie fachowcami znającymi się na swojej pracy, będącą naszą pasją. Przez lata pracy w jeździectwie wypracowałam sobie sieć kontaktów i narzędzi ułatwiających mi pozyskiwanie klientów. Wypracowałam sieć handlową która ułatwia mi dopracowywanie zleceń na sprzedaż koni. Poprzez działania z moją ekipą, konie stają się piękniejsze i bardziej atrakcyjne w oczach klientów którzy je kupują. Moimi partnerami są doskonali fotografowie, oraz ludzie zawodowo zajmujący się promocją w Google, Instagram, Facebook i YouTube. Cała ta sprawdzona grupa marketingowa będzie użyta tylko dla Twojej korzyści.

Jak nawiązać ze mną współpracę?

To bardzo proste. Wystarczy dowolna forma kontaktu (email, telefon).

PARTNERZY

PL