POMOC W SPRZEDAŻY KONI

KONTAKT

Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprzedaży swojego konia, skontaktuj z się z nami przez formularz poniżej lub telefonicznie. Następnie ustalamy plan działania aby skutecznie i szybko sprzedać Twojego konia.

TRENING

Jeżeli Twój koń może podnieść swoje kwalifikacje i tym samy może zwiększyć swoją wartość, prawdopodobnie zaproponujemy Ci jego trening. Odpowiednie wyszkolenie, starty w zawodach, zabiegi pielęgnacyjne i odpowiednia opieka weterynaryjna podniosą jego wartość. Tym samym zwiększy się prawdopodobieństwo jego sprzedażowego sukcesu.

REKLAMA

Wszystkim koniom pojawiającym się w naszej ofercie sprzedaży zapewniamy pełną obsługę wizualną tj. sesję fotograficzną i nagrania video. W trakcie trwania sprzedaży wierzhowca, zajmujemy się jego prezentacją na naszej stronie oraz platformach Facebook, Youtube i Instagram. Dzięki tym zabiegom mamy dostęp do globalnej międzynarodowej reklamy.

KONTAKT Z KLIENTEM

Przez lata obecności w środowisku jeździeckim nawiązaliśmy szereg znajomości i kontaktów handlowych. Po przygotowaniu Twojego konia do sprzedaży nawiązujemy kontakt z potencjalnymi klientami którzy testują go pod naszym okiem. Po każdym spotkaniu z klientem, kontaktujemy się z Tobą.

VETTING

Przed rozpoczęciem procesu sprzedaży pomożemy Ci zorganizować TUV dla Twojego konia, który wykonuje profesjonalny lekarz weterynarii. Jeżeli Twój koń będzie miał komplet dobrej jakości zdjęć RTG prawdopodobieństwo jego sprzedaży wzrośnie.

POMOC W DOKUMENTACH

Jeśli klient kupi Twojego konia, pomożemy Ci w zawarciu umowy zakupu, a w razie sprzedaży za granicę, pomożemy w zorganizowaniu dokumentów eksportowych.

TRANSPORT

Po sprzedaży pomożemy Ci zorganizować transport dla Twojego konia do dowolnego miejsca w kraju, jak i za granicą.

CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJEGO KONIA?SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

    PL