POMOC W ZAKUPIE KONIA

KONTAKT

W pierwszej kolejności wypełniasz na stronie formularz jakiego konia szukasz przez przycisk „znajdź swojego konia”. Dzięki danym które od Ciebie otrzymamy będziemy wiedzieć jaki koń byłby dla Ciebie idealny. Kiedy tylko poznamy Twoje preferencje, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Po ich ustaleniu, zaczynamy go dla Ciebie szukać.

SELEKCJA KONI

Kiedy znajdziemy już potencjalnie odpowiednie konie dla Ciebie, umówimy się na spotkanie w celu przedstawienia ich Tobie. Wcześniej, wyślemy do Ciebie wideo oraz zdjęcia wyselekcjonowanych koni. Jeśli któryś Ci się spodoba, zaplanujemy ostatni krok: oględziny wierzchowca w stajni.

PRÓBOWANIE KONI

Planujemy swoiste „tourne” po stajniach w których znajdują się wybrane przez Ciebie konie, gdzie możesz je obejrzeć i ocenić. Ten który będzie twoim ideałem przechodzi do czwartego etapu czyli badań.

VETTING

Większość koni które będziemy Ci proponować ma badania i zdjęcia RTG do wglądu. My natomiast zawsze namawiamy naszych klientów do zrobienia nowych badań przed zakupem. Chętnie służymy pomocą i radą w znalezieniu kompetentnego lekarza który przebada Twojego potencjalnego konia od stóp do głów.

TRANSPORT

Jeśli po przebadaniu, będziesz chciał przewieźć swojego nowego konia w dowolne miejsce w kraju lub za granicą – także służymy pomocą.

PL