TRENING JEŹDŹCÓW I KONI

Jestem zawodniczką ujeżdżeniową i trenerem z wieloletnim stażem w pracy z zawodnikami i końmi zarówno w dyscyplinie ujeżdżenia jak i skoków przez przeszkody. Podczas długoletniej aktywności w świecie jeździeckim, zdobyłam ogromne doświadczenie w pracy z końmi.
Przez lata pracowałam jako jeździec i zawodnik w jednej z największych, profesjonalnych stajni ujeżdżeniowych w Polsce. Współpracując w tym czasie z wysoko wyspecjalizowanymi zawodnikami ujeżdżeniowymi, końmi Juniorów, młodymi końmi i końmi jeźdzców amatorskich w różnym wieku i poziomie wyszkolenia zdobyłam bezcenne doświadczenie w jeździe i szkoleniu jeźdźców od poziomu L do GP. W stajni Centurion odbyłam szereg szkoleń z trenerami międzynarodowymi m.in takimi jak Ulla Salzgeber, Johan Zagers czy Galina Zatova. Dało mi to wiele umiejętności i nauczyło przekazywać wiedzę zarówno jeźdźcom jak i koniom na każdym poziomie.

UJEŻDŻENIE

UJEŻDŻENIE SKOKOWE

Przez kolejne lata byłam menedżerem i trenerem ujeżdżeniowym w teamie skokowym. Zebrałam w tym czasie bardzo duże doświadczenie w pracy ujeżdżeniowej dostosowanej do koni i jeźdźców skokowych. Szkoliłam zawodników i konie w naszym temie aby przyczynić się do wspólnego sukcesu jakim były osiągi na parkurach. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło pracy ujeżdżeniowej pod kątem prakurowym co w tej chwili procentuje w pracy z indywidualnymi uczniami i jeźdźcami skokowymi na każdym poziomie szkolenia.

WSPÓŁPRACA

W tej chwili udzielam indywidualnych treningów zarówno stricte ujeżdżeniowych jak i ujeźdżeniowych pod kątem skokowym. Organizuję konsultacje wyjazdowe, oraz szkolenia indywidualne na terenie Warszawy jak i całej polski. Wszystko jest kwestią pomysłu.

PL